TOR TAKTYCZNY – NOCARZE I RENAGACI

Nocarze i Renegaci – cieniolubni miłośnicy mniej lub bardziej naturalnej krwi, wykreowani w książkach Magdaleny Kozak, zagoszczą na terenie Cytadeli z masą atrakcji i adrenaliny. W dwóch obozach poznacie specyfikę poszczególnych grup, zarówno fabularną jaki taktyczną – działających w dużej mierze otwarcie i w granicach jednak jakiegoś prawa „praworządnych krwiopijców” oraz siedzących w ukryciu i wykonujących akcje bardziej partyzanckie, acz przez to nie mniej profesjonalne, miłośników „naturalnych dodatków” 🙂

W ramach spotkań czekają na Was historie opowiadane przez autorkę Magdalenę Kozak, dotyczące zarówno bohaterów czterech już książek o Nocarzu / Renegacie / Nikim / Młodym, jak też te opowiadane przez panią kapitan Wojska Polskiego Magdalenę Kozak o prawdziwym życiu – wojskowych misjach zagranicznych, medycynie pola walki, pracy w pogotowiu i wielu innych, związanych z szeroko pojętą militarną i ekscytującą stroną życia. Zdecydowanie polecamy ich wysłuchać!

Na tych, którzy tych emocji będą chcieli spróbować na własnej skórze, czekają tory taktyczne, które możliwie wiernie oddają realia pola walki i są umiejscowione w książkowym uniwersum. Wciel się w brata krwi, z bronią w ręku i pod opieką starszego stopniem i doświadczeniem kolegi wejdź w mrok i dym, huk wystrzałów i ostre światło, ciemne zaułki i ciasne korytarze. Adrenalina gwarantowana!

Czy jesteś gotowy na spotkanie z nimi? 😉

SZYBKI KONTAKT