GRY ELEKTRONICZNE

Komputery Retro

Przeniesiecie się do świata końca XX wieku – zagracie w kultowe gry, w które już dawno nie zadziałają na Waszych komputerach.

Bemani

– czyli gry rytmiczne wydawane przez Konami są najbardziej popularnymi grami w japońskich salonach gier. Na imprezie będziemy mogli wam pokazać takie gry jak Dance Dance Revolution, JuBeat oraz Sound Voltex! Jeśli chcecie sprawdzić swoje rytmiczne umiejętności to zapraszamy!

Dance Dance Revolution (DDR) – Jest to jedna z pierwszych gier wydawanych do salonów gier, polega ona na “tańczeniu” na macie z czterema strzałkami ktore klika się w rytm muzyki.

JuBeat – Jest gra najbardziej przyjazna dla graczy którzy nie sa zainteresowani grami rytmicznymi lub ich nigdy nie próbowali. Polega na wciskaniu podświetlanych przycisków w rytm muzyki.

Sound Voltex – Druga najbardziej popularna gra w Japonii na ten moment, wyróżnia się tym, że ma dwa analogi które trzeba kręcić w odpowiednią stronę dla wyświetlanych laserów na ekranie.

 ULTRA STAR

Lubisz śpiewać? Lubisz rywalizację? Mikrofon nie jest Ci obcy? Twoja odpowiedź na każde z tych pytań nie ma żadnego znaczenia, zapraszamy na UltraStara! Czekają godziny zabawy, tysiące piosenek oraz okazje do zdobycia nagród!

 The Farm 51

Chernobylite jest to najnowsza produkcja od dobrze znanego fanom polskich gier The Farm 51. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji. Zaopatrz się w strój stalkera, włącz licznik Geigera i rozpocznij odkrywanie tajemnic ukrytych w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia!

SZYBKI KONTAKT