Szkrabstrefa

Atrakcje

Druk 3 D  – Za pomocą zestawu drukarki3D, można w łatwy i szybki sposób stworzyć modele i prototypy przedmiotów o niewielkich rozmiarach.

Każdy uczestnik może również wydrukować swoją wymarzoną rzecz za pomocą długopisów 3D. Trzymane w dłoni zupełnie jak tradycyjne długopisy sprawiają, że rysunki ożywają w przestrzeni.

Komputery retro – przeniesiecie się do świata końca XX wieku – zagracie w gry, w które już dawno nie zadziałają na Waszych komputerach 😉

952078-legendarna-komoda-czyli-commodore-64-praojciec-rewolucji

Walki robotów sumo  – Stroje do walk sumo wraz z kaskami. Walki odbywają się na specjalnej macie. Stroje w proporcji 1:1 wkładane na dzieci.

To bardzo interesująca atrakcja, angażująca dzieci oraz publiczność.

SONY DSC

Wielkie gry – Nasze ulubione gry w wersji MAXI. Znajdziemy tutaj takie gry jak:

-JENGA,

-TWISTER,

-WARCABY,

-CHIŃCZYK

garden_wedding_ideas_by_nordstrom

Centrum Dawnych Sztuk Walk – Nauka walki mieczem średniowiecznym pod okiem najlepszych polskich rycerzy (tegorocznych vicemistrzów świata w sportowych walkach rycerskich).

 

Walki na specjalne miękkie miecze go now – miękkie miecze na których walki mogą się uczyć zarówno młodsi jak i starsi adepci.

img_3459-001

Raj dla najmłodszych

Lego warsztaty – Dzieci w wieku 5-7 lat siedzą przystolikach, gdzie do zabawy mają pełno kolorowych klocków Lego. Aby zaciekawić dzieci, dołączamy specjalne elementy elektroniczne takie jak silniki i czujniki. Z pomocą instruktora, dzieci mogą budować różnorodne konstrukcje takie jak inteligentny domek z wiatrakiem czy też ruszającego paszczą krokodyla.

Plac zabaw – Strefa, w której najmłodsze dzieci poczują się jak w bajkowej krainie. Rodzice bez wahania mogą zostawić w niej pod opieką naszych animatorów swoje dzieci, by samemu oddać się zabawie. Najmłodsi goście imprezy znajdą w niej masę atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, w tym m.in. zjeżdżalnie, drabinki czy tunele.

little-tikes-plac-zabaw-8w1-m-iext12744918

Ogromne klocki – Dzieci konstruują ogromne budowle z dużych klocków „wafli”. Budowane są roboty, budynki i wszystko co dzieci sobie wymarzą!

Dzieci budują na przykład domek, w którym zmieści się dziecko, dużą figurę robota czy samochód.

e4eb44a803f37308e0bafa52f30c1364

Zabawy z animatorem – Najmłodsze dzieci czekali będą doświadczeni animatorzy, którzy prowadzą zabawy ruchowe i plastyczne dla maluchów.

Dla najmłodszych mamy malowanie buzi, skręcanie baloników, zmykanie w bańkach, zabawy z chustą Klanza.