RUST FEST – najwiekszy festiwal post-apo w centralnej Polsce!

Świat jaki znacie przestał istnieć. Za sprawą zmian klimatycznych życie na Ziemi zostało zredukowane do absolutnego minimum. Tam, gdzie dawniej puszcze szeleściły smagane wiatrem, dzisiaj pustkowia prażą się w bezlitosnym słońcu. Niegdysiejsze rzeki ustąpiły miejsca błotnistym strumieniom. Miasta runęły, a ludzie musieli nauczyć się żyć na nowo. W tym niegościnnym świecie jest jednak światło, a raczej cholerny płomień radości. Starling Design Studio i Rust Fest!

We współpracy z szalonymi umysłami stojącymi za organizacją Festiwalu Fantastyki Cytadela, zapraszamy wszystkich świrów na największy post-apokaliptyczny festiwal w Polsce!

Rust Fest to wielodniowa impreza bez trzymanki w klimatach takich hitów jak Mad Max czy Fallout.
W ramach naszego obozowiska będziecie mogli wziąć udział w licznych przygotowanych dla was atrakcjach: koncerty świetnych kapel z prawdziwymi ognistymi gitarami, pokazy ognia i tańca na rurze, namiot warsztatów (od survivalu po sztukę linorytu) zwariowana sekcja motoryzacyjna, strefa „zrób to sam”, studio tatuażu dla odważnych, obwoźne kino w naszych radioaktywnych klimatach, game-room dla lubiących klasyczne gierki i RPG, arena walki dla uzależnionych od adrenaliny, konkursy – także dla najmłodszych, strzelnica dla bystrookich mutantów, strefa foto z ciuchami i akcesoriami które będziecie mogli założyć, wokoł samochody, motocykle, samolot(!), postapokaliptyczna flota rodem z Wodnego Świata i jeeeeszcze trooochę. Będziemy aktualizować info tu a resztę niespodzianek zobaczycie na miejscu lub usłyszycie o nich w festiwalowym radiu. Szykujcie banknoty, bo nie wyjdziecie bez odwiedzenia naszego sklepu!

Chcecie wiedzieć więcej? Obserwujcie nas na naszych social-mediach. Do zobaczenia wkrótce!