Katarzyna „Raya” Nieborek

Postapokalityczny występ wokalny – Katarzyna „Raya” Nieborek / piątek / 20:30-21:00 / Scena

Swoją przygodę z muzyką zaczęła wiele lat temu, próbując swoich sił w
muzyce folkowej i średniowiecznej, śpiewając i grając w zespołach
Trobairitz, Gamajun oraz w słowiańskim projekcie Vinochok, jak również współpracując z celtyckim zespołem Stout. Wszystko  diametralnie zmieniło się kilka lat temu za sprawą gier z serii Fallout. Od tamtej pory w jej sercu gra tylko jazz, swing i country. Występy w takim repertuarze zaczęły się dzięki OldTown Festival podczas odbywającego się tam to roku postapokaliptycznego LARPa w klimacie Fallouta. Na swoim koncie ma również występy na takich konwentach jak Pyrkon i ComicCon.

Taniec z wachlarzami bojowymi

Taniec z wachlarzami bojowymi – Judyta ‚Judka’ Bulman / Rust Fest
Piątek / 21:00-22:00

Sobota / 17:00-18:00

Taniec z wachlarzami bojowymi to autorski styl powołany do życia przez Julię Bui-Ngoc Łączy energię i precyzję wschodnich sztuk walki, harmonię i rytm Tai Chi z subtelnością tańca współczesnego. Czerpiąc inspirację z piękna i magii kobiecego ciała, wydobywa jego ukrytą moc. Wachlarze bojowe to sekretna broń kobiet dalekiego wschodu.W świecie rządzonym przez mężczyzn podkreśla ich delikatność, dając poczucie siły i pewności siebie.

AKT VIII – spektakl Improwizowany

AKT VIII – spektakl Improwizowany / Scena
Sobota / 16:00-17:00
Niedziela / 11:00-12:00


Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych, dzięki którym można wprowadzić pomysły widzów na scenę. Aktorzy pytają widzów o „sugestie”: miejsca akcji, problemy do rozwiązania, tematy rozmów, gatunki filmowe i inne. Spektakl, który powstaje podczas takiego występu jest tak unikalny, jak unikalna jest nasza publiczność, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli. To publiczność rządzi!

Pokaz fire show – grupa Widmo

Pokaz fire show – grupa Widmo (przerwa po cosplayu) / Sobota / 20:00-21:00 / Przy scenie

Tańce z ogniem, pokazy ledowe, połączenia ognia z efektami pirotech-

nicznymi – to wszystko znajdziecie na pokazie Teatru Ognia “Widmo”.

Profesjonalny taniec z ogniem wykona dla nas grupa 6 osób połączona wspólną pasją.