Nocleg

Dla mniej wymagających

Zapewniamy naszym uczestnikom bezpłatny nocleg w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki 5, ul. Szkolna 3

W budynku szkoły będzie uruchomiony dodatkowy punkt akredytacyjny – ale tylko dla biletów kupionych on line! Nie bedzie możliwości wniesiena opłaty na miejscu.

Kasy znajdują się jedynie na terenie festiwalu! Akredytacja w szkole będzie działać od 12.00 w piątek do 22.00 oraz od 9.00 do 13.00 w sobotę. 

Dla wszystkich nie lubiących spacerów – będzie możliwość skorzystania z busa kursującego od szkoły i dworca PKP do festiwalu. Będa obowiazywały dodatkowe opłaty za przejazd – szczegóły wkrótce!

Zabierzcie ze sobą karimatę i śpiwór, a także obuwie na zmianę – jest to bezwarunkowy wymóg naszych Gospodarzy! Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z pola namiotowego dostępnego na terenie festiwalu! Warunki polowe, ale za to rano tylko minuta dzieli Was od wszystkich atrakcji. Na terenie bedą dostepne także prysznice – za drobna opłatą (5 zł za 5 minut)

Sleep room dostępny jest tylko i wyłacznie dla posiadaczy kanetów trzydniowych! Pierwszeństwo przysługuje osobom, które zakupią bilety w przedsprzedaży!