GRY ELEKTRONICZNE

Komputery Retro

Przeniesiecie się do świata końca XX wieku – zagracie w kultowe gry, w które już dawno nie zadziałają na Waszych komputerach.

Bemani

– czyli gry rytmiczne wydawane przez Konami są najbardziej popularnymi grami w japońskich salonach gier. Na imprezie będziemy mogli wam pokazać takie gry jak Dance Dance Revolution, JuBeat oraz Sound Voltex! Jeśli chcecie sprawdzić swoje rytmiczne umiejętności to zapraszamy!

Dance Dance Revolution (DDR) – Jest to jedna z pierwszych gier wydawanych do salonów gier, polega ona na „tańczeniu” na macie z czterema strzałkami ktore klika się w rytm muzyki.

JuBeat – Jest gra najbardziej przyjazna dla graczy którzy nie sa zainteresowani grami rytmicznymi lub ich nigdy nie próbowali. Polega na wciskaniu podświetlanych przycisków w rytm muzyki.

Sound Voltex – Druga najbardziej popularna gra w Japonii na ten moment, wyróżnia się tym, że ma dwa analogi które trzeba kręcić w odpowiednią stronę dla wyświetlanych laserów na ekranie.

 ULTRA STAR

Lubisz śpiewać? Lubisz rywalizację? Mikrofon nie jest Ci obcy? Twoja odpowiedź na każde z tych pytań nie ma żadnego znaczenia, zapraszamy na UltraStara! Czekają godziny zabawy, tysiące piosenek oraz okazje do zdobycia nagród!

 VR

Cześć! Jesteś graczem? Nudzi ci się ciągłe siedzenie przed monitorem? Chcesz spróbować czegoś nowego? Dobrze trafiłeś! The Basement zaprasza na stanowisko HTC Vive – zestaw do wirtualnej rzeczywistości uważany za lidera rynku VR. Najwyższą jakość doznań gwarantuje komputer wyposażony w kartę graficzną GTX 1080 Ti!