FILMY I SERIALE

To blok dla fanów najpopularniejszych seriali oraz produkcji filmowych. Będą dyskusje, spotkania z twórcami oraz projekcje. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno wierni fani konkretnych tytułów, jak i osoby, które dopiero zaczynają zagłębiać się w tematykę fantastycznych filmów.

Skoro mówimy o filmie – na Cytadeli nie może zabraknąć członków dwu grup zrzeszajacych w Polsce aktywnie działających fanów sagi Star Wars: Polish Garrison – Legion 501 oraz Eagle Base – Rebel Legion.

Polish Garrison jest częścią międzynarodowej organizacji – LEGION 501st zrzeszającego blisko 5000 fanów Star Wars z około 40 krajów. Polski posterunek Legionu 501 rozpoczął działalność w 2003 roku, jako Polish Outpost. U podstaw działalności Legionu 501st leży pomoc i działania charytatywne. Tam gdzie możemy, pomagamy innym potrzebującym i wnosimy do ich codziennego życia powiew przygody i odległego świata z innej Galaktyki. Tym, którym zabrakło Mocy i oczekują poMOCY także staramy się oddać cząstkę nas samych, po to aby nam wszystkim żyło się lepiej….

Eagle Base jest polskim oddziałem ogólnoświatowej organizacji fanów Rebel Legion. Powstał on na przełomie lipca i sierpnia 2006 roku i początkowo funkcjonował jako Eagle Outpost. Pierwszej oficjalnej prezentacji dokonano na konwencie polskich fanów Gwiezdnych wojen CorusCon 2006 w Warszawie. Eagle Base, jako polski oddział Rebel Legion, zajmuje się także działalnością charytatywną oraz promowaniem uniwersum Star Wars na konwentach i innych tego typu wydarzeniach na terenie kraju i poza jego granicami.

Więcej informacji już wkrótce

Czytaj opis

Więcej informacji już wkrótce

Prowadzący: …