Bilety i akredytacja

Bilety łączone na Festiwal Fantastyki Cytadela i F.F. Twierdza – ceny ważne tylko do 27 grudnia 2017 do godziny 12.00:

 

Ceny karnetów trzydniowych na festiwal Cytadela:

40 zł karnet normalny

25 zł karnet ulgowy (między 10 a 18 r.ż. oraz osoby niepełnosprawne)

90 zł karnet rodzinny:  (2 osoby dorosłe + 1 do 3 dzieci)

KARNET obejmuje 3 dni festiwalu, koncerty, punkty programu, nocleg w sleepromie zlokalizowanym najbliżej imprezy lub pole namiotowe.
Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona i przysługuje w pierwszej kolejnosci osobom z biletami kupionymi w przedsprzedaży!

 

Bilety łączone na Festiwal Fantastyki Cytadela i F.F. Twierdza – ceny ważne tylko do końca lutego 2018:

Ceny karnetów łączonych na oba Festiwale:

70 zł karnet normalny

50 zł karnet ulgowy (między 10 a 18 r.ż. oraz osoby niepełnosprawne)

140 zł karnet rodzinny:  (2 osoby dorosłe + 1 do 3 dzieci)

KARNET obejmuje 3 dni festiwalu, koncerty, punkty programu, nocleg w sleepromie zlokalizowanym najbliżej imprezy lub pole namiotowe.
Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona i przysługuje w pierwszej kolejnosci osobom z biletami kupionymi w przedsprzedaży!

 

Tuż przed imprezą i w dniu imprezy:

  • 60 zł – karnet 3-dniowy normalny
  • 40 zł – karnet 3-dniowy ulgowy (od 10 do 18 r.ż dla osób niepełnoletnich, dzieci do 6 r.ż wchodzą za darmo)
  • 130 zł – karnet 3-dniowy rodzinny
    (2 osoby dorosłe +1 lub więcej dzieci – trzeba potwierdzić pokrewieństwo rodzinne – tylko rodzone dzieci lub znajdujące się pod opieką prawną w miejscu kontroli biletów).

Uwaga! Ważna informacja dla osób niepełnosprawnych! Twierdza Modlin to obiekt zabytkowy jeszcze przed generalnym remontem – zatem prosimy brać po uwagę, że niestety nie wszystkie miejsca festiwalowe będą dostępne. Budynek nie posiada wind ani specjalnych podjazdów.

Będziemy się starali pomóc w miarę możliwości. Na terenie dostępne bedą toalety przystosowane do wózków inwalidzkich. Za utrudnienia przepraszamy.

Dla naszych uczestników – przygotowaliśmy duży parking. Właściciel oboiektu pobiera opłate 10 zł za dzień niezależnie od czasu postoju. Płatność tylko gotówkowa.

Dzieci i osoby nieletnie.

Dzieci do 10 r.ż. wchodzą za darmo. Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku od 10 do 18 r. ż – wymagana zgoda rodziców na przebywanie na imprezie. Dzieci muszą przebywać pod stałą opieka rodziców lub opiekunów.

Przypominamy, że osoby niepełnoletnie przez cały czas trwania imprezy muszą mieć przy sobie oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na udział w Festiwalu Fantastyki Cytadela, które będzie sprawdzane na akredytacji.

Dzieci muszą znajdować się pod stałym nadzorem swoich opiekunów również w SZKRABSTREFIE.